WITAMY!

Materiały

Dąb jest najtwardszym i najbardziej cenionym polskim drewnem, które od wieków znajduje zastosowanie w meblarstwie i stolarce wewnętrznej. Przez wzgląd na jego właściwości oraz wysokie parametry, do produkcji naszych mebli wykorzystujemy lite drewno dębowe. Drewno dębowe ma jasną barwę, wyraziste usłojenie i różnorodną strukturę. Naturalną cechą są sęki i subtelne przebarwienia, zaś z biegiem czasu jego kolor ulega nieznacznym zmianom. Lite drewno to materiał w pełni ekologiczny gwarantujący najwyższą trwałość mebla.

Nasze produkty impregnowane są naturalnym olejowoskiem który wnika w strukturę drewna, zabezpieczając je przed absorpcją wody i wnikaniem brudu. Mikropory uzyskane dzięki kombinacji oleju i wosku pozwalają drewnu oddychać. Stosowane preparaty nie posiadają biocydów oraz środków konserwujących.DOSTĘPNE WYBARWIENIA DREWNA:


moromou_wybarwienie_natural

Naturalny

Idealnie oddaje kolor i strukturę naturalnego dębu. Posiada wykończenie satynowe, podkreśla i pogłębia charakter powierzchni naturalnego drewna.
moromou_natural_cieply

Miód

Nazwa mówi sama za siebie, zawiera w sobie kolor słońca, dla wyznawców tradycji.
moromou_wybarwienie_bielony

Bielony

Efekt rozbielonego drewna, podkreślone rysunki słojów, biała patyna i satynowe wykończenie. Świetnie się sprawdzi w skandynawskich wnętrzach.
moromou_wybarwienie_orzech1

Orzech

Wybarwienie o ciepłym odcieniu, stanowiące swoiste połączenie barw brązu, złota, miedzi. Szlachetny i bardzo elegancki.
moromou_wybarwienie_kawa.jpg

Kawa

Najciemniejsze wybarwienie drewna dające efekt satynowej powierzchni. Elegancki, głęboki odcień palonej kawy.
Więcej informacji o wykończeniu naszych mebli i sposobach ich konserwacji znajdą Państwo na stronie FAQ.

Wybarwienia:

moromou-kolory-metalu

KOLORY ELEMENTÓW METALOWYCH:

moromou-kolory-metalu

Metalowe komponenty mebli MOROMOU dostępne są w trzech kolorach: Black, Grey, White. Kolory nakładane są metodą proszkową, dzięki czemu uzyskana powłoka lakiernicza ma wysoką odporność na ścieranie, korozję, zmiany temperatur. Liczby podane przy próbkach to oznaczenia barw w systemie kolorystycznym RAL.
Dodatkowo konstrukcje wykonujemy również w stali surowej, w dwóch opcjach do wyboru- stal polerowana oraz stal satyna, konstrukcje takie nie są malowane.


Dołożyliśmy wszelkich starań aby jak najwierniej odtworzyć kolory wybarwień oraz metalu. Pamiętać jednak należy, że każde urządzenie wyświetlające (monitor) posiada indywidualną charakterystykę reprodukcji barw, dlatego zdjęcia prezentujące wybarwienia mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego koloru wybarwienia drewna.